Szkoła od zawsze stanowiła wyzwanie dla uczniów oraz ich rodziców. System nauczania jest ściśle związany z określoną ilością godzin przypisaną do danej partii materiału.

Szkoła od zawsze stanowiła wyzwanie dla uczniów oraz ich rodziców. System nauczania jest ściśle związany z określoną ilością godzin przypisaną do danej partii materiału. Mało które dziecko dobrze radzi sobie ze wszystkimi przedmiotami szkolnymi. Pierwszą osobą alarmowaną o ewentualnym problemie jest rodzic – wiadomo jednak, że nie każdy opiekun potrafi z łatwością przekazać dziecku wiedzę. W tym właśnie miejscu zaczyna się ważna rola korepetytora – jest to wykwalifikowana osoba, która przekaże dziecku najtrudniejszą do opanowania wiedzę, poświęcając mu tak dużo czasu, ile będzie potrzebne. Już w czasach przed pandemią ponad 40% polskich uczniów uczęszczało na korepetycje przynajmniej z jednego przedmiotu.

Dzisiejsza epidemiczna rzeczywistość wymusiła na szkolnictwie wprowadzenie całkiem innych rozwiązań, niż do tej pory. Większość szkół przez długi czas nie była w stanie dostosować się do nowej sytuacji. Duża część placówek liczyła na szybkie rozwiązanie sytuacji, które jednak nie nastąpiło. Nagłe przeniesienie całego systemu szkolnictwa w sferę zdalną odbiło się negatywnie na sytuacji uczniów. Nie potrafili oni poradzić sobie z całym materiałem samodzielnie, będąc zamkniętymi w domach. Nauczyciele natomiast nie wiedzieli, w jaki sposób pomóc swoim podopiecznym, nie mogąc ich nawet zobaczyć. Wraz z upływającym czasem system zaczął powoli dostosowywać się do nowych realiów, niestety jednak duża część uczniów pozostała z brakami w wiedzy, której nie dali rady przyswoić samodzielnie. W takim wypadku konieczne jest ponowne pochylenie się nad danym materiałem, najlepiej przy pomocy doświadczonego tutora. Czy istnieje jednak sposób na przeprowadzenie korepetycji, nie narażając zdrowia ucznia i nauczyciela? Postęp technologiczny na szczęście daje nam taką możliwość – są nią korepetycje online.

Tutoringo

Uczniowie musieli przyzwyczaić się już do kontaktu z nauczycielem jedynie poprzez komunikatory internetowe. Taka forma interakcji utrudnia jednak nauczycielowi dotarcie do każdej jednostki jeszcze bardziej, niż tradycyjna. W wyniku otrzymujemy jeszcze większą ilość uczniów wymagających dodatkowej pomocy przy opanowaniu materiału. Na przeciw nam wychodzi cała masa portali internetowych, które pozwalają na organizację korepetycji online. Czym Tutoringo wyróżnia się na tle innych platform? Najważniejszą zaletą naszej witryny jest fakt, że nie jest ona tablicą ogłoszeniową. Najważniejsza dla nas jest jakość usług świadczonych naszym uczniom i studentom, a nie ich ilość. Dlaczego jeszcze warto?

Uczniu / Studencie!

 • korepetycje online poprzez naszą platformę stanowią dla Ciebie bezpieczną i wygodną opcję pozyskiwania wiedzy.
 • masz możliwość uczestniczenia w zajęciach poprzez dowolne urządzenie.
 • wybór z szerokiego zakresu przedmiotów szkolnych: korepetycje z matematyki, fizyki, języka angielskiego i polskiego; oraz mniej popularnych jak dziennikarstwo czy antropologia.
 • możliwość rezerwowania i planowania zajęć online, wtedy, kiedy masz czas.
 • system ocen nauczycieli, opinii innych użytkowników i zaawansowana wyszukiwarka, abyś zawsze był zadowolony z jakości świadczonych usług.

Nauczycielu / Korepetytorze!

 • Tutoringo.com nie jest tablicą ogłoszeń i nie wymaga od Ciebie opłat za ogłoszenie czy udostępnienie profilu.
 • spotkania wirtualne dzięki naszej platformie pozwalają Ci na stały kontakt z wieloma uczniami w bezpieczny dla Ciebie sposób.
 • możesz prowadzić zajęcia z dowolnego urządzenia.
 • współdzielona tablica i ekran ułatwi Ci komunikację zwrotną między Tobą a Twoim podopiecznym.
 • kalendarz online i funkcja zarządzania rezerwacjami pozwoli Ci efektywnie wykorzystać czas, który możesz poświęcić swoim uczniom.
 • automatyczne notyfikacje i czat nie pozwolą Ci niczego przeoczyć ani zapomnieć – zawsze będziesz na bieżąco!

Dzięki interaktywnej mapie istnieje również możliwość nawiązania kontaktu uczeń – nauczyciel w formie tradycyjnej. Nie można jednak zapomnieć o wygodzie, jaką dają nam korepetycje przeniesione w sferę wirtualną, oraz tak ważne w dzisiejszym świecie bezpieczeństwo. Tutoringo.com udostępnia multum rozwiązań, mających na celu ułatwienie nauki zarówno uczniowi, jak i nauczycielowi. System powiadomień oraz kalendarza i notyfikacji pozwoli Wam na szybkie i proste planowanie spotkań, a współdzielona tablica i ekran sprawią, że zajęcia staną się czystą przyjemnością dla obu stron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj