Smaczna filtrowana woda kranowa, gdziekolwiek jesteś? To nie wszystko! Poznaj 4 powody, sięgnij po butelkę wielokrotnego użytku i każdego dnia odkrywaj drzemiący w niej potencjał! Aby uświadomić ci możliwości, jakie drzemią w tym wyjątkowym rozwiązaniu, postanowiliśmy pokazać ci 4 kluczowe elementy, odpowiadające na pytania, czym jest butelka filtrująca, co zyskasz oraz który model wybrać!

Powód 1 – kompleksowe rozwiązanie dla każdego!

Butelka wielokrotnego użytku to rozwiązanie opracowane dla osób prowadzących zdrowy tryb życia, uprawiających sport, a przy okazji zdających sobie sprawę jak istotną funkcję pełni regularne nawadnianie organizmu. Należysz do tej grupy, a może dopiero chcesz do niej dołączyć? Niezależnie od preferencji i odpowiedzi butelka filtrująca z pewnością sprawdzi się w twoim przypadku. Co ją wyróżnia? Poręczność! Ponieważ sprawdzi się zarówno w domu, jak i w szkole, na uczelni, w pracy, na spacerze, ale również podczas aktywności i wyjazdów.

Powód 2 – jaki potencjał kryje w sobie butelka na wodę?

Każdy model został wyposażony w wymienny filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który:

  • usuwa zabarwienie, nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej (tym samym podnosząc jej jakość),
  • lekko podwyższa jej pH (Pamiętaj! Alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu),
  • pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie magnez oraz wapń).

Powód 3 – co możesz zyskać?

Butelka filtrująca łączy w sobie całe spektrum możliwości, które odkryjesz już pierwszego dnia. Jakich? Po pierwsze dzięki niej będziesz EKO (m.in. ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań), po drugie zaoszczędzisz pieniądze (nie będziesz musiał kupować butelkowanej wody), po trzecie wyrobisz w sobie pozytywny nawyk (to łatwy sposób na szybkie nawodnienie organizmu), po czwarte butelka z filtrem to wygoda. Dzięki temu połączeniu funkcjonalności z ciekawym designem zyskasz rozwiązanie, które nie tylko będzie ci służyć każdego dnia, ale i dobrze wyglądać.

Powód 4 – sprawdzony model to gwarancja jakości!

W sklepach znajdziesz wiele rodzajów butelek filtrujących, ale szukając rozwiązania dla siebie postaw na gwarancję jakości i skuteczności działania. Którą wybrać? Sprawdź butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Dlaczego warto sięgnąć po ten model? Butelka ta została wyposażona w hipoalergiczny ustnik, który jest wykonany z wysokiej jakości silikonu. Posiada wygodny przycisk szybkiego otwierania (OneTouch), jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A oraz posiada wygodną rurkę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Butelka na wodę Solid jest dostępna na stronie https://dafi.pl/butelki-filtrujace. Wejdź, poznaj szczegóły i kup ją już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj